Bota e futbollit është në ankth për jetën e trajnerit serb, Aleksandër Trifunovic.

Ish-tekniku i ekipit grek, Panionios në sezonin 2008-2009 dhe tani i Igokea ka pësuar një goditje në tru.

Tekniku 52-vjeçar i telefonoi mikut të tij, Vuk Radivojevic, duke i kërkuar ndihmë dhe menjëherë pas kësaj ai u dërgua me urgjencë në spital.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e Trifunovic, por sipas mediave serbe, 52 vjeçari është jashtë rrëzikut për jetën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here