Reperi Genc Prelvukaj feston sot ditëlindjen, urimin me fjalët më romantike e ka marrë nga partnerja e tij Eni Koçi.

Reperi Genc Prelvukaj është një artist mjaft i dashur për publikun,  këngët e tij vazhdojnë të mbeten hite.

Sot reperi  feston ditëlindjen dhe  urimin me fjalët më romantike e ka marrë nga partnerja e tij Eni Koçi.

Jam e bekuar që je pjesë e jetës time, Urime ditëlindja dashuri”: Ka shkruar Eni në urimin për Gencin.

Çifti janë shumë të dashur për publikun dhe çdo dalje e tyre merr vëmendjen e mediave rozë.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here