Kejsi feston sot ditëlindjen e saj të 24-rt, dhe bukuroshja ka treguar përmes fotove në instastory edhe tortën me qiri në formë zemre të cilët i fiu në mesnatë.

Kanë qenë prindërit ata që i kanë bërë këtë surprizë të këndshme bashkë me disa dhurata tepër luksoze si këpucë dhe një çantë të markës së njohur “Yves Saint Laurent”.

“Familja ime më llaston”, shkruan ajo në Instastory.

or më i bujshëm ka qenë urimi në publik i ish-partnerit të saj Stresi. Ky i fundit ka publikuar një foto në Instagram, për të uruar Keisin për 24-vjetor. “Gëzuar ditëlindjen”, shkruan ai shkurt dhe qartë duke i vendosur një emoji kurore në kokë Keisit.

A mos është kjo një shenjë se çifti do të rikthehet bashkë, dhe pse herë pas here e kanë lënë të kuptohet kjo gjë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here