Fama për këngëtarët e repit duket se nuk është gjithçka. Krahas skenës ku preceptohet të jetë një arenë “luftimi” për ta, se kush do të ketë më shumë fansa, ata shpesh mundohen që këto beteja t’i përzjejën dhe në jetën private.

Kështu, ditën e hënë, në Gjilan është regjistruar një sherr mes grupit të reperit Duda dhe K-Albo.

Sherri është publikuar nga vetë reperi Duda në profilin e tij në Instagram.

Në pamje shihen disa pjestarë të grupit të Dudës teksa zihen me reperin K-Albo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here