Një ngjarje ka ndodhur ketë pasdite në Tiranë, ku një e re është hedhur nga kati i dytë i një pallati në Tiranë.

Policia ka bërë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:45, në zonën e Unazës së Re, ku shtetasja S. M., 36 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 2 i pallatit.ambulanca

Fatmirësisht pasi i është dhënë ndihma e parë  dhe është transportuar për në spital, ndodhet jashtë rrezikut për jetën

Sakaq, po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here