Femrat e suksesshme, u përkasin këtyre shenjave të Horoskopit

Sipas astrologëve, femrat e suksesshme, i përkasin dy shenjave të Horoskopit që vijojnë si më poshtë: Ujori Ka lindur për të kënaqur ëndrrat e veta dhe të të tjerëve. Gruaja ujor i frymëzon njerëzit që ka rreth vetes...

Horoskopi, e premte 12 prill 2019

Dashi Hyrje dhe dalje parash. Mbrëmje simpatike nën shoqërinë e miqve të sinqertë. Si në dashuri edhe në drejtim të punës do të ndiheni shumë të lodhur. Demi Shtëpia dhe familja do të jenë të rëndësishme. Ndjesi jo të zakonshme....
horoskopi

Horoskopi ditor, e Enjte 11 Prill

Dashi Kjo e enjte nuk do të jetë në ritmin e duhur. Do të keni shumë gjëra për të bërë dhe do të ndjeni nevojën për tu relaksuar. Është mirë që të reflektoni lidhur me situatat. Parashikohen...

Këto dy shenjat të horoskopit nuk do t’ju lënë asnjëherë në baltë

Sa herë ju ka ndodhur të keni organizuar një takim me miqtë ose udhëtim, dhe t’ju kenë lënë në baltë? E dimë, është gjëja e fundit që do të donit t’ju ndodhte, por për fat të keq...

Cilat janë 6 shenjat e horoskopit që se durojnë dot njëri-tjetrin

Duke njohur se cila është ajo shenjë me të cilën nuk shkoni asnjëherë, do të keni mundësinë të tregoheni më të rezervuar në raport me të. Binjakët kanë Bricjapin – Binjakët janë tepër komunikues, flasin...

Horoskopi, e mërkurë 10 prill

Dashi Kjo e martë do të jetë një ditë absolutisht pozitive gjatë të cilës do të merrni një sërë përgjigjesh që prisnit, e që ju bëjnë të lumtura. Pasdite do t’ju ndodhë një skenë e keqe. Demi Mundohuni që...

Horoskopi ditor, e Martë 9 Prill

Dashi Është një periudhë gjatë së cilës duhet të shihni përreth për të kërkuar zgjidhje të reja. Nëse ajo që keni nuk ju pëlqen dhe nuk ju kënaq, ka ardhur koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme....

Horoskopi, e diel 7 prill 2019

Dashi Dashuria: Një Hënë miqësore sot do t’ju ftojë të keni besim në intuitat tuaja, gjërat që bëni me zemrën tuaj. Pasioni në krye për një person që e doni. Të gjitha marrëdhëniet emocionale përmirësohen...

Tre shenjat e horoskopit që i harxhojnë paratë sa hap e mbyll sytë

Sa herë që dëgjoni parashikimin e yjeve, i kushtoni rëndësi çdo detaji shëndetit, dashurisë, punë, miqësisë dhe parave. Dhe duke u ndalur tek paratë, jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç e prisni, ka momente që ju buzëqesh...

Astrologia Meri Shehu bën paralajmërimin e frikshëm për këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për ditën e sotme, ndërsa ka befasuar me parashikimin. “Sot dashuria ndricohet nga drita e shenjete e egzistences. Lindje ndjenjash. E premte dhe hena e re eshte...