KreuShowBizI fejuari i Lopez mesazhe të nxehta me ish-modelen

I fejuari i Lopez mesazhe të nxehta me ish-modelen

Prej muajsh çifti Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez shijojnë romancën e tyre të dashurisë.

Çifti në fjalë disa ditë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre me fejesë. Vetëm disa ditë më pas shpërtheu skandali se Rodriguez e ka tradhtuar Lopez vazhdimisht me ish gruan e Jose Cansecos, Jessican.

Kështu, çifti në fjalë disa ditë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre me fejesë, shkruan Indeksonline. E vetëm disa ditë më pas shpërtheu skandali se kinse Rodriguez e ka tradhtuar Lopez vazhdimisht me ish gruan e Jose Cansecos, Jessican.

Ish- modelja, Zoe Gregory ka deklaruar për “The Sun” se Rodriguez shkëmbente mesazhe të nxehta me të, pak para se të propozonte Lopez- in.

Madje, sipas 44- vjeçares, ish- sportisti e ftoi atë të merrte edhe shoqe të saj “për t’u argëtuar në grup” në San Francisco. Sipas Zoe- s, Alex- i i dërgoi fotografi intime ngërkohë që kërkoi prej saj “video të pista”.

Teksa e gjitha kjo mbetet për t’u parë, ne ju kujtojmë se dyshja u fejua këtë muaj, gjatë pushimeve në Bahamas, ku Alex- i e propozoi me një unazë 1.8 milionë dollarëshe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img