Një ditë e veçantë për ish-ministren e mbrojtjes Mimi Kodheli pasi ajo  feston sot ditëlindjen. Kolegët dhe miqtë e saj deputet e figura të tjera të politikës shqiptare e kanë uruar ish-ministren dhe i kanë bërë një surprizë të bukur asaj.

Kodheli mbush 55-vjeç dhe të jemi të sinqertë nuk duket aspak për moshën që ka. Me një karrierë të pasur politike dhe një familje të lumtur, ku ajo ka dhe një djalë, ministrja duhet të jetë e bekur për atë që është.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here