Çifti më i komentuar i shoëbiz-it botëror Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë bashkuar ‘forcat’ me markën e njohur të syzeve Quay Australia dhe sapo kanë prezantuar linjën e tyre.

Lajmi i mirë është që çmimi është më se i përballueshëm pasi një palë të tilla kushtojnë 50-60 euro.

Aksesorët janë në dy versione për meshkuj e për femra, dhe në çdo palë do të mund të gjeni të dizenjuar stilin dhe shijen e Jennifer dhe Alex.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here