KreuShowBizJennifer Lopez fotografohet për herë të parë pas lajmit të fejesës

Jennifer Lopez fotografohet për herë të parë pas lajmit të fejesës

Jennifer Lopez dhe partneri i saj prej 2 vitesh, Alex Rodriguez, shpallën fejesën e tyre nëpërmjet një fotoje në ‘Instagram’ ku dukej unaza gjigande me të cilën Alex e kishte propozuar.

Që pas këtij lajmi, as Jennifer dhe as Alex nuk ishin parë në publik së bashku, megjithatë kamerat ia kanë dalë të kapin një pamje të këngëtares para pak ditësh. Ajo ishte veshur thjeshtë, me një palë xhinse, një bluzë të gjatë dhe një palë atlete. Të gjithë vëmendjen e mori unaza, e cila dukej po aq gjigande dhe shndërritëse sa në foto.

Menjëherë pas lajmit të fejesës, u fol për një tradhti të Alex ndaj Jennifer, megjithatë ajo nuk ia ka vënë aspak veshin atyre dhe ka vendosur ta shijojë në maksimum fejesën e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img