KreuShowBizJennifer Lopez lë pa fjalë me pamjen e saj

Jennifer Lopez lë pa fjalë me pamjen e saj

Jennifer Lopez ditë më parë u fejua me të dashurin e saj, Alex Rodriguez. Por, ajo tashmë i është rikthyer angazhimeve, 49 vjeçarja u fotografua derisa po shkonte në një studio muzikore në New York.

Ajo u kombinua në veshje, grim natyral duke mahnitur me pamjen dhe fizikun e saj perfekt. Kujtojmë që Jennifer ka paralajmëruar një bashkëpunim me reperin, French Montana.

Jennifer dhe French, emri vërtetë i të cilit është Karim Kharbouch kanë bashkëpunuar edhe në vitin 2014 për këngën “I Luh Ya Pap”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img