KreuShowBizJennifer Lopez mori propozimin për martesë me një unazë marramëndëse!

Jennifer Lopez mori propozimin për martesë me një unazë marramëndëse!

Jennifer Lopez pas dy vitesh lidhjeje ka marrë propozimin për martesë nga partneri i saj Alex Rodriguez, i cili ka ditur ta bëjë këtë moment të paharrueshëm. Unaza eshte me një diamant gjigand, mendohet se ka një çmim numri i të cilit shkon me 7 shifra.

“Ajo tha Po!; ka shkruar ish-sportisti nën një foto në llogarinë e tij në instagram, ku duken duart e çiftit, ndërsa J.Lo mban në gisht unazën me gurin gjigand.

Sipas E!News me shumë mundësi unaza ka kushtuar rreth 1 milion dollarë. 50- vjeçarja dhe partneri i saj aktualisht po shijojnë pushimet romantike në Bakers Bay, Bahamas ku me shumë mundësi është bërë edhe propozimi për martesë. Kjo do të jetë martesa e katërt për Jennifer Lopez! / Burimi Bordo /

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img