KreuLajmet e FunditJuventus rikthehet te fitorja

Juventus rikthehet te fitorja

Juventusi kthehet te suksesi dhe ngjit ngadalë shkallë në renditje. Skuadra e Massimiliano Allegrit mposhti sonte me rezultatin 2-0 në transfertë ekipin e Salernitana-s që lufton për mbijetesë.

Nga një gol për pjesë për bardhezinjtë, që gjithashtu rrezikuan jo pak dhe vendasit ishin pafat duke goditur shtyllën me Ranieri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img