Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar një video të nënë Ferziles, e cila falenderon stafin mjekësor për të cilin thotë se e ngriti në këmbë dhe e kuroi me devotshmëri të madhe.

Ajo tregon me detaje përkushtimin e stafit të ‘Shefqet Ndroqit’ për ta trajtuar dhe shëruar nga koronavirusi.

Manastirliu bën apel që të gjithë ne t’i ndihmojmë mjekët dhe infermierët në këtë luftë të pazakontë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here