Joeli, djali i Amit dhe Ermalit në shfaqjet e tij në rrjetet sociale ka treguar se i ngjan më shumë të atit, për surprizat në shtëpi por dhe situata plot humor duke na bërë të gjithëve për vete.

Së fundmi ka qenë Amarda ajo e cila ka publikuar një foto të djalit, i cili shfaqet si gjithmonë shumë i qeshur.

“Kapiteni i jetës sime”, ka shkruar Toska krah postimit ku duket Joeli me kapelen e kapitenit.

Kujtojmë se Amarda ka treguar se shumicën e kohës është e dedikuar me fëmijët e saj, për të cilët tregon kujdesin maksimal gjatë gjithë kohës.

View this post on Instagram

Kapiteni i jetes time!❤

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here