Një 84-vjeçar është gjetur i vetëvarur në shtëpië e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Kavajë, tek rruga e “Ferrave”.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 16.09.2020, rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”, Kavajë, në banesë, është gjetur pa shenja jete, i vetë’varur, shtetasi Sh.S., 84 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here