Duket qartë se kaludia Pepa është në një lidhje dashurie edhe pse preferon të tregohet misterioze duke mos treguar të dashurin.

 Në ditën e Shën Valentinin, Klaudia shfaqet në një vaskë të mbushur me tullumbace të kuq në formë zemre, teksa në dorë mban një gotë dhe pranë ka një dhuratë. Balerina e ka shoqëruar postimin me vetëm një zemër ndërsa fansat menjëherë e kanë komplimentuar për pamjen e saj elegante dhe surprizën e mrekullueshme.

Kujtojmë që Klaudia pak ditë më parë publikoi videoklipin e saj më të ri me titull “U” i cili u pëlqye shumë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here