E ftuar në ‘Tempora’, moderatorja Klea Huta ka zbuluar se pse zgjodhën që ta mbajnë të fshehtë lidhjen e dashurisë me Eligit Doajn.  Bukuroshja u shpreh se nuk donin të dilnin hapur pa konkluduar mirë lidhjen e tyre.

‘Foton e zgjodhi Elgiti. Donte ta hidhnim bardh e zi sepse ai vdes për këto lloj fotosh. Unë nuk i kam qejf por pastaj filluam të më pëlqenin. Dy njerëz të rinj siç jemi unë edhe Elgiti pa e konkluduar më parë marrëdhënien nuk mund të dalim hapur dhe të themi që jemi bashkë. Foton e kemi hedhur pas një viti lidhje. Se ne ishim të sigurt, tani jemi bashkë dhe ta hedhim këtë foto’, tha Huta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here