Ish deputeti i socialist Marko Bello ka humbur betejen me koronavirus

Burime për Tirananews bëjn të ditur se pas nje beteje prej tre javesh ai u shua në moshën 59 vjecare.

Ndaj ketij lajmi te trishte ka reaguar dhe ish kreu i Kuvendit Namik Dokle.

Reagimi i Namik Dokles

LAJM I MESNATES!!!

Sa i trishte! Sa i pabesueshem ky lajm i mesnates per vdekjen e mikut, kolegut, Marko Bello. Pa i mbushur ende te gjashtedhjetat, na e mori covidcolera! C’behet keshtu? Po na behet fejsbuku varreze!!!

Lamtumire, i dashur Marko! Nuk do ta harroj kurre buzeqeshjen tende te pandare, shakane tende mbushur me miresi…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here