Epo nuk thonë kot se kush ka motra, botën ka dhe këtë e kemi parë shpesh herë edhe në marrëdhëniet mes njerëzve të famshëm. Kështu ndodh dhe për Zajminën.

Bukuroshja shqiptare pas pesë ditësh do të festojë ditëlindjen e saj të 33-të, po mesa duket dhuratën e parë e ka marrë nga e motra, Beliola, e cila nuk ka duruar dot deri ditën e festës.

Ka qenë vetë Zajmina që ka zbuluar surprizën përmes instastory. Ajo shkruan: “Dhuratë luksi pa ardhur ditëlindja akoma!”

Ndryshe nga Zaimina, Beliola tregohet më e rezervuar kur vjen fjala për daljet publike. E motra e vogël e ish- Miss-it i la të gjithë pa fjalë kur u shfaq në festën para lindjes së Khloe-t dy vite më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here