Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën “Xhanfize Keko”. Mësohet se një vajzë është përplasur teksa priste autobuzin dhe është dëmtuar rëndë.

Vajza e plagosur, rreth 30 vjeç, e cila u transportua me urgjencë në spitalin e Traumës, është shtatzënë. Sipas Policisë, 19-vjeçari me inicialet J. B., teksa drejtonte mjetin tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trotuar ku ka përplasur kalimtaren dhe më pas është përplasur me pemën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here