Mbrëmë në Milano është mbajtur mbrëmja gala e “amfAR”. Ky event ka në fokusin kryesor mbledhjen e donacioneve për kauzën që ata përfaqësojnë.

Në event të tillë mblidhen personazhe të njohur nga gjithë bota dhe pa munguar edhe VIP-at shqiptarë.

Por mbretëresha e mbremjes duket se është Aurela Hoxha e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një fustan të fryrë në ngjyrë rozë të mbyllur.

View this post on Instagram

about last nite, Amfar 🎀

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here