KreuLajmet e FunditMe sa duket së shpejti do të ketë dasmë. Detaji nxjerr zbuluar...

Me sa duket së shpejti do të ketë dasmë. Detaji nxjerr zbuluar Jennifer Lopez

Vetëm pak javë më parë çifti më i komentuar në botë zyrtarizoi lidhjen e tyre me fejesë. Fejesa e Jennifer Lopez dhe të dashurit të saj Alex Roudrigez shkaktoi reagime. Alex u akuzua për tradhti, por Lopez nuk i kushtoi rëndësi thashethemeve.

Gjithçka midis tyre po shkon shumë mirë dhe ajo që ka habitur të gjithë ka qenë postimi më i fundit i Lopez në ‘Twitter’. Në foton e publikuar shfaqet 49-vjeçarja me kërcimtarët e saj në sfond dhe një fustan të bardhë.

Të gjithë fansat kanë menduar se ai është fustani i dasmës së Jennifer dhe Alex, të cilët pritet që të kurorëzojnë dashurinë e tyre drejt altarit. Megjithatë ajo mund të jetë dhe veshja që këngëtarja ka përgatitur për mbrëmjen e sotme të Met Gala.Ky detaj ka bërë të gjithë të flasin, por nuk dihet saktësisht si qëndron e ërteta, por gjithçka do të sqarohet shumë shpejt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img