Mediat ruse kanë shkruar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur me turistët që janë gjetur të vdekur në sauna të një hoteli.

“Katër turistë rusë u gjetën të vdekur në një hotel në Shqipërinë perëndimore”, njofton media rue Life.ru sot më 16 tetor. “Të vdekurit u gjetën në dhomën e saunës, ata mund të jenë asfiksuar.”

“Trupat e katër turistëve u gjetën në një hotel në fshatin Qerret në Shqipërinë perëndimore. Të gjitha viktimat ishin rusë, shkruan media ruse duke cituar “Albanian Daily News” dhe një deklaratë të Policisë së Shtetit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here