Kiara Tito është padyshim një nga fytyrat më të dashura të ekraneve shqiptare. Moderatorja simpatike njihet për bukurinë natyrale, thjeshtësinë dhe elegance e që bije në sy në çdo paraqitje që ajo bënë. Kiara ka treguar së fundi se ka filluar xhirimet e sezonit të dytë të emisionit të saj televiziv e këtë e ka bërë përmes një imazhi që ka publikuar në llogarinë e saj personale të “Instagramit”.

Në një fustan të shkurtër me ngjyrë të zezë Kiara u shfaq elegante dhe tejet atraktive derisa në sy binin këmbët e saj seksi.Ndryshe, kohë më parë Kiara u komentua edhe për lidhjen e saj me këngëtarin e saj nga Kosova, Butrin Imeri, lidhje kjo që nuk u pranua publikisht nga asnjëri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here