Nuk po shkojnë aspak mirë gjërat për moderatoren britanike, Katie Price pas divorcit të tretë.

Së fundmi ajo ka marrë një gjobë prej 1.300 paundësh, pasi i ka dhënë makinës në gjendje të dëhur dhe e kishte pa sigurime.

Por fati i keq i aktores nuk mbaron me kaq, pasi ajo është dënuar që të mos e ngasë makinën për tre muaj.

Mediat britanike raportojnë së moderatorja po mundohet që të bëjë gjithcka që të mos përfundojë në varfëri.

Mësohet se ajo ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj 2 milionë dollarëshe vetëm që të lajë disa borxhe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here