Reperi Mozzik ka publikuar pak orë më parë klipin e tij më të ri. Dhe pse kishte premtuar se këngët e tij këtej e tutje do të ishin shqip, klipi mban një titul gjerman “Auf Vidersehen”, që në shqip do të thotë “mirëupafshim”.

Klipi është realizuar në formën e një filmi dhe zgjat plot pesë minuta.

Në tekstin e këngës Mozzik kërkon shpjegim ndaj personit që e ka lënduar dhe thotë se e vret fakti që mendon çdo ditë se me kë fle dhe kë puth.

Pak muaj më parë ai dhe Loredana, prindër të vogëlushes Hana, i dhanë fund lidhjes së tyre dhe edhe pse herë pas here kanë tentuar të shprehin mundësinë e një rikthimi, kunjat mes tyre tregojnë se kjo ndoshta nuk do të ndodhë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here