Burime për Dosja.al, bëjnë me dije se stafi mjekësor dhe të moshuarit janë larguar nga qendra, aty ku prej ditësh është zhvilluar dhe procesi i vaksinimit.

Siç, shihet në video, qendra e vaksinimit është boshatisur dhe ende nuk dihet arsyeja se përse ka ndodhur, dhe pse është ndërprerë procesi i vaksinimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here