Ajo të shtunën festoi 22-vjetorin e saj dhe ka uruar fansat e saj me një seri azhurnimesh në mediat sociale të cilat tregojnë festimet e saj shumë joshëse në Portofino të Italisë.

Por fansat e Kylie Jenner kanë komentuar në mediat sociale duek fajësuar procedurat kirurgjikale që e kanë bërë atë të duket rreth një dekade më e vjetër se sa mosha e saj reale që miliarderja ka.

Gjithashtu e mundshme është fakti që ajo gjithashtu ka arritur aq shumë në jetën e saj aq të shkurtër tashmë, sa që ka bërë se njerëzit të mendojnë se është më e madhe në moshë.

Ylli i realiteti shoë u emërua si miliarderi më i ri nga Forbes për shkak të perandorisë së saj të bukurisë dhe ajo është gjithashtu nëna e fëmijës Stormi, 18 muajshe.

Kylie ka pranuar të eksperimentojë me fytyrën në të kaluarën dhe është e drejtë të themi se buzët e saj janë shumë më të këputura tani sesa vetëm disa vjet më parë.

Kylie së pari filloi të duket më ndryshe në vitin 2014, kur ishte 17 vjeç, ajo e nisi rrugën e saj të ndërhyrjeve kirurgjikale por nuk e pranoi që i kishte bërë ato deri një vit më vonë.

Në vitin 2015, në moshën 18 vjeç, forma e fytyrës së Kylie duket se po transformohet, për shkak të injeksioneve të mbushësit.

Hunda e saj duket e ndryshuar dhe Kirurgu plastik, Alex Karidis, nga Klinika Karidis pretendon se kjo mund të zbritet në rinoplastikë, duke thënë: ‘Hunda e saj duket më e hollë, veçanërisht në majë.’

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here