Një jaht është gjetur i braktisur në afërsi të Shëngjinit.

“Panorama” shkruan se jahti ishte me flamur slloven dhe po punohet nga rojet kufitare të Shëngjinit për ta ankoruar në port.

Nuk dihet ende dinamika e ngjarjes, por autoritetet kanë nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here