Ndonëse shumica e personazheve të njohur të “showbiz-it” shqiptar, janë vetëizoluar pranë më të dashurve të tyre, duket se Afrona dhe Blero janë larg njëri-tjetrit këtë periudhë.
Ka qenë Afrona ajo e cila ka publikuar disa foto krah këngëtarit, duke i treguar se e ka marrë shumë malli.
“Më mungon zemër”, shkruan Dika krah fotos ku nuk ka munguar dhe komenti i Bleros, i cili i ka pohuar se i mungon dhe e do shumë.
Dyshja kanë udhëtuar shpeshherë në destinacione të ndryshme, megjithatë ata kanë treguar dhe se puna e Afronës ka bërë që herë pas here të jenë larg njëri-tjetrit.
Siç duket çifti do të duhet të presë deri në hapjen e kufijve për t’u bërë sërish bashkë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here