KreuLajmeNë karantinë edhe me dyshimin se kaloi COVID-19/ Mark Frroku bën punët...

Në karantinë edhe me dyshimin se kaloi COVID-19/ Mark Frroku bën punët në shtëpi me vajzën e Rudinës

Për shkak të përhapjes së koronavirusit qytetarë dhe personazhe të njohur janë izoluar në shtëpitë e tyre në mënyrë që të mbron nga një infektim i virusit në fjalë.

Së fundmi, moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar në “Instastory” një video ku shfaqet partneri i saj Mark Frroku së bashku me vajzën e moderatores, Viktorian.

Siç duket dhe nga videoja, ditën e sotme ish-deputeti ka vendosur të lyej derën e shtëpisë duke u ndihmuar kështu edhe nga vajza e Rudinës.

Kujtojmë se disa ditë me pare Dembacaj rrëfeu se së bashku me partnerin e saj, druhen se mund ta kenë kaluar, ose mund të jenë ende me koronavirus, nisur nga fakti që Frroku ka takuar në një ceremoni mortore një nga pacientët zero. Ajo pohoi se Marku i kishte dhënë dorën pacientit zero.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img