Neymar u bë protagonist në ndeshjen Metz-PSG e cila përfundoi 1-2.

Në golin e parë të PSG, Mbappe provokoi portierin, me të cilin pati një përplasje verbale.

Në ato momente Neymar i doli në mbrojtje francezit dhe me një goditje spektakolare rrëzon në tokë portierin e Metz.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here