Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare.

Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur.

Më poshtë po përcjellim disa nga momentet që nuk u panë në televizor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here