Artistja shqiptare Linda Halimi u bë nënë për herë të parë më 11 mars të 2018-ës dhe solli në jetë vajzën qe e pagëzuan me emrin Kaimana.

Sot fiks një muaj pas lindjes këngëtarja nga Kosova i ka shtangur të gjithë ndjekësit në rrjetin social Instagram me foton më të fundit publikuar pak orë më parë.

Ju mori malli për mua?,- pyet Linda në krah të fotos duke marrë dhjetra komplimenta për rikthimin kaq të shpejtë në formë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here