Bujar Asqeriu ka qenë i ftuar së bashku me bashkëshorten e tij. Irena ka rrëfyer për publikun një detaj mjaft interesant. Vite më parë, ajo është nderë xheloze për aktoren Eva Alikaj. “Kur mbaruan xhirimet, Bujari kishte bërë një foto tek një stol me Evën dhe një shoqen e saj. Foton e solli në shtëpi. Unë u bëra xheloze, se kishin dalë edhe bukur në fakt, ama xhelozinë e shprehja në mënyrë të sofistikuar. E vura foton e tyre tek televizori dhe ngjitur me të vura edhe foton e dy djemve tanë, si për ti kujtuar Bujarit që kishte dy fëmijë. Ai e vuri re sa erdhi. Ma lexonte mendjen. Më tha: Irena shumë bukur mizanskenat,”- tha Irena.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here