Fitorja e Shqipërisë ndaj Islandës me rezultatin 4 me 2 na çoi në qielli e shtatë. Të pranishëm në stadium për të mbështetur kombëtaren shqiptare ishin një sërë personalitetesh të larta, krahas tifozëve të zjarrtë.

Mes këtyre të fundit tërhoqën vëmendje dhe dy bukuroshet shqiptare Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi. Ato kanë publikuar në Instagram një video teksa këndojnë këngën “Xhamadani vija-vija” dhe bëjnë shqiponjën me duar.

Gjatë gjithë ndeshjes ato kanë shijuar në maksimum çdo gol dhe emocionet i kanë përcjellë edhe tek ndjekësit e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here