Moti do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të pakta në relievet malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 6-8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë kostante.

Temperaturat min dhe max

Fillilimi i javës dt 14 Tetor 2019 moti do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të pakta në relievet malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 6-8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë kostante.

Zonat  malore  10/24°C 

Zonat e ulëta 12/30°C

Zonat bregdetare 15/28°C

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here