Pjesa e para e dites do te jete me kthjellime te pakta dhe vranesira te here pas hershme. POR ne pjesen e dyte te dites vranesirat do te zhvillohen duke sjell rrebeshe shiu te karakterit lokal, KU ne zonat malore rreshjet do jene me te dukshme.

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes, POR do te ulen ndieshem në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 33°C.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here