Territori shqiptar do jete me alternime kthjellimesh dhe vranesirash. Por gjate mesdites dhe ne vijim vranesirat do te shtohen duke sjell rreshje te pakta ne zonat Jugore dhe Qendrore.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 22°C.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here