Oret e para te dites mbeten me vranesira te cilat do te sjellin rreshje shiu ne vend dhe debore te paket ne zonat e thella malore. Por gjate oreve te mesdites dhe pasdites moti do te permiresohet ne Veri dhe Qender, Jugu do te jene me rreshje.

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes, por mbeten te pandryshuara në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 1°C deri në 15°C.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here