Një person rreth 50-vjeç është vetëplagosur mbrëmjen  e sotme me armë zjarri në rrugën “Josif Pashko” në Tiranë. Ai është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Më datë 07.04.2021, rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri  një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here