Izolimi në shtëpi e detyroi reperin Mozzik të mos e takojë dot të voglën e tij, Hanën.

Siç dihet, vogëlushja jeton me të ëmën, Loredanën, që prej ndarjes së çiftit disa kohë më parë.

Kështu, reperi ka kaluar ditë të vështira, i djegur nga malli për të bijën që nuk e takonte dot prej tre mujash.

Siç tregoi më herët gjatë një interviste, Mozzik komunikonte çdo ditë me të, mirëpo nuk ishte aspak e njëjta gjë si ta takonte live.

Fatmirësisht, ditët e vuajtjes dhe mallit morën fund, pasi sot reperi ka udhëtuar drejt Zvicrës për të takuar vogëlushen e tij.

Në InstaStory, ai ka ndarë fotot më të ëmbla me Hanën, teksa kanë veshur atlete matchy-matchy me njëri-tjetrin.

Pavarësisht mosmarrëveshjeve me njëri-tjetrin, Loredana dhe Mozzik kanë vendosur “të bëjnë paqe” për hir të së voglës së tyre Hana dhe kur është fjala për të, ata bëhen gjithmonë bashkë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here