Nuk mungoi as në protestën e fundit te Teatri Kombëtar, ish-truproja i Presidentit Berisha.

Një foto e realizuar sonte në orët e vona tregon se i pranishëm në protestën e opozitës dhe disa artistëve nuk mungonte as simpatizanti më i flaktë, ish-shoqëruesi i Sali Berishës, Sali Lushaj.

 Lushaj është dhe babai i reperit të njohur me nofkën “Stresi” (Arkimed Lushaj). Ai është parë gati në të gjitha protestat e PD-së.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here