Byroja Kombëtare e Hetimit ka publikuar emrat e 210 kandidatëve “hetues”, të cilët janë përzgjedhur si fitues nga testimi për aftësitë fizike.

Në konkurs morën pjesë 325 kandidatë, nga të cilët 210 u kualifikuan, ndërsa 115 nuk kaluan dot në fazën tjetër.

Kandidatët e kualifikuar, në datën 15.06.2021, do t`i nënshtrohen Testit të Esesë me shkrim.

Testi i Esesë me shkrim do të zhvillohet në Pallatin e Kongreseve.

Testimi i Aftësive Fizike u zhvillua nën vëzhgimin dhe monitorimin e Komisionit Ndërkombëtar të Ekspertëve, të caktuar nga misionet e Qeverisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Europian në Shqipëri.

LYLA DANIEL
BONJAKU SUELA
VUCAJ BLEARD
SHEHU BJORDI
PESHKU JULINDA
THOMA ORGERT
HASA ERMAL
KOLA RAJMONDA
NASI SOKOL
ZHUPA ILIR
NEBIAJ ERJON
VOCI GJON
ALUSHI OLDRIN
OSMANI ARJAN
DIBRA LUAN
DASHI KRISTAQ
GRAMO TOMI
TUZI ARENS
CUKU MENTOR
LARA ALEKSANDER
PUMO ARTJON
BREGU ZHULJETA
KOSTA DENISA
DINGO JULIAN
FAGU MERLIN
BUSHATI MARIN
PLAKA ROLAND
KOLAGJI EDILION
LLAKA FOTI
HYSA GERALDO
DANI ENDRI
CERRI BESART
JAKU KLODJAN
LLAHA ADRIATIK
ASLLANAJ IRISI
TARAJ GERALDO
CALA LYSJENA
CEKREZI ASLLAN
ARAPI FLORIAN
CENAJ EDUARD
DEDJA SOKOL
MALIA KLODJANA
QYSHKA ENDRIT
MARKU FATION
ZEQIRAJ ALTIN
OSMANI ANDI
TRESKA ARDI
CAUSHI AGRON
PANA NAZMI
MYRTO RUDINA
JUKNI GENTIAN
GASHI KLODIAN
METALIAJ ARJETA
CANAJ ALDI
POLENA MIKEL
MECI ENDRI
HOXHA ESMIR
DEMIRI ARJON
ALLKANJARI AURORA
BEJKAJ MAKSIM
ABAZI JONIAN
MARKU ARTIL
GORRICA LEDION
ALIKO ALBION
LIKAJ BESMIR
BACI JONEL
KORBI VALENTINA
MUJA SAMI
KOCO ANJEZA
GECA ESMERALDA
BILBILAJ ERA
HASA ROLAND
DALIU SERVET
MARJAN TOMA
CALI DRITAN
SUKAJ DRITAN
CEKA FLORIAN
GJONAJ SAIMIR
SEMANI ERION
XHOXHA BLEDAR
PROGNI GEGE
DERVISHI ARMAND
TARTALE GERTI
ZYBA ALDI
ZYLE ALTIN
DENIS KORPA
ILAMAJ DASHAMIR
TOSKU MATILDA
BALLIU ERALD
LOLO ENO
FEGA DONALD
KRASNIQI DERANDI
SHEHAJ FLORJAN
BASHA ALBI
XHAJA MARIO
KETA JONI
QARRI HATIOLA
LESAJ BESMIR
JATA RAJANA
PASHAJ MAURICIO
KALAJA ALBAN
KOKA ENEA
CERRI ELTON
SHEHU FLORIGEN
KRUJA STELA
BURNAZI ANJEZA
SKENDERI ERGYST
SHIMI DORJAN
DINE FRADIOL
IMERAJ PARIKEN
CAMI NDERIM
ABAZI ANDUEN
KRECI RENALDO
PRIFTI LLAMBROS
MJESHTRI ERJON
BACI ROZANA
XHELILAJ ERNIS
MUSABELLI FLORENC
FERO ERISA
KORRESHI ALTIN
MAMADHAJ SILVI
KUSI SKERDILAJD
SULO BILBIL
MATAJ BUJAR
SKENDULI GENTI
MYRTJA OMAR
KOTI ETJON
MITRUSHI SOKOL
SMAKAJ SINDERBEG
KOLLESHI ARNOLD
JAHI SEID
RAMADANI ARVEN
SHULI ERGYS
NELI ARDIT
CARDAKU BESMIR
BIMBLI BLENDI
KRAJA SIDRIT
SHPARTHI MARKELIAN
HABILAJ GERALDO
XHAXHIU GENTIAN
ISLAMAJ EMILJANO
KOLLACEJ ALBANO
GJYLI GERTI
MUSTA VILMA
HAJVAZI KLODIAN
SKENDERI EVIOL
NESIMI ENDRIT
BOJA ANDI
QORRI LEONART
DAHRI ASTRIT
GJOKA ONIS
RRINGAJ ESMIR
MECI LUZVAN
ENJO ARIFLLI
BABAMETO ERION
NOVAKU DIONIS
LUMANI BESMIR
MARKO JULJAN
GEGA ARDIT
RADOJA NIKOLIN
SEFERI ISLINDA
BLETA ROVEN
ZELA FATION
RAMADANI AHMELD
GJONI ARMANDO
BEKTASHI DORIS
GOGOLLARI BELE
TOMINI FRANKO
LIKA RIDJOLA
MERTIRI SILVA
GRIPSHI ERSIAN
BILALI ARMAND
CEKA VOJSAVA
HIDA HERALD
BIZHAKU VISHO
TOPI SUELA
SHANDRO VASIL
GOXHAJ FATJON
BIBA NERTILA
XHAFA ARDIT
TOKA RETIN
KARAFILAJ MARJUS
MAKSUTI ERALD
SULOZEQI ELVISI
LIKAJ MARLIND
KULLA ALIRIZA
AMEDA DENIS
BORISHI JETON
GUMA REDON
SAVA MARJO
SHEHU ERGYS
PAPA ANDRI
JENICERI AUREL
NANDO PANDUSH
ZHOLI KLAUDI
SEFAJ EDISON
SADEDINI PETRIT
GJECAJ PETRIT
SHKAMBAJ SAIMIR
XHINDI DANIELA
BASHO ENEA
KUCI ARDITA
CIPI DORINA
DARDHA MEHMET
HAXHIAJ REXHINA
SHARRA GENRI
SOKO ALRIS
PAPULI JOLA
TAHIRAJ ELSI
HOXHA HENRIK

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here