Reperi Arkimed Lushaj është argëtuar një natë më parë në krahët e një femrë misterioze.

Në një video të pulikuar nga “Icon Style“, këngëtari i njohur si Stresi shihet teksa kërcen dhe dëfrehet pranë brunes bukuroshe. Madje në disa sekonda të videos reperi ‘ka hequr’ unazën e martesës dhe shihet teksa i dhuron një puthje brunes në video. Kjo e fundit shkrihet së qeshuri nga ky gjest.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here