Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, familja dhe të afërm të tij kanë nisur pushimet në bregdetin shqiptar.

Sonte për Haradinajn dhe mysafirët nga Kosova ka shtruar një darkë ish-deputeti i LSI-së Flamur Çelaj, duke u uruar atyre festën e Kurban Bajramit.

Ajo që bie në sy është fakti se megjithëse situata e pandemisë është kritike, nuk është marrë asnjë masë mbrojtëse, të paktën distancimi mes të pranishmëve.

Postimi i Çelës:

I nderuar të kem Ramushin dhe familjen e tij të mrekullueshme në tryezën e festës së Kurban Bajramit.
Gëzuar dhe Mbarësi për gjithë Shqiptarët
Allahu Ju Bekoftë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here