Rene, vajza e çiftit këngëtar Nora Istrefi dhe Robert Berisha feston sot ditëlindjen e katërt. Por Roberti është larg vajzës, dhe aktualisht ndodhet në Gjermani.

Në një postim në Instastory ai i shkruan: “Gëzuar ditëlindjen bijë, të do babi fort!”

Pas kësaj fotoje këngëtari ka publikuar një tjetër foto ku shfaqen të tre së bashku, si një familje e bashkuar dhe e lumtur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here