Artistja e njohur Rozana Radi ka dhënë lajmin e madh përmes një postimi në Instastory.

Një prej ndjekësve e ka pyetur këngëtaren se kur do të martohet dhe artistja nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

“Aq shpejt sa s’ta merr mendja”, shkruan Rozana duke treguar kështu se shumë shpejt do e shohim nuse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here