Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar ditën e sotme në Pop Culture me autoren dhe moderatoren Dojna Mema.

Dojna e pyet Rudinën nëse është nuse tradicionale dhe a i ndjek traditat. Në një moment ajo na ka prezantuar edhe me vjehrrin e saj, Preg Frrokun, babai i Markut.

Rudina u shpreh se vjehrra e saj bëhet xheloze pasi ai ka më shumë komunikim me Rudinën se sa me të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here